Se afișează postările cu eticheta sorry. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta sorry. Afișați toate postările

Vetust.

Biscuiti. Somn. Keane.Somn.Biscuiti.Muzica.Somn.
Plaaange.
e vineri.intr-un final.

Sorry seems to be the hardest word.



Oh, Doamne.Ouuf.
Îmi pare rău. Da, îmi pare rău. Dar nu ştiu cum să o zic. Nu ştiu.Am mii de întrebări şi niciun răspuns.mă simt mizerabil. Mă simt o fiinţă rea, mă simt răutăcioasă.Mă simt vinovată.Şi nu din vina cuiva. E vina mea.
Mă simt ca un copil tâmpit.Mă simt prea copil acum.Mă simt incapabilă , neputinicioasă.
Mă simt, mă simt, mă simt.
I miss all those guilty pleasures that make me feel better.
Mi se pare şi mie ciudat felul în care , uneori, poate nici eu nu sunt în stare să arăt ce simt.Pur şi simplu, nu pot. Mă face să mă simt vulnerabilă, expusă, uşor de rănit. Mi-e frică.[Yeah, me too.]
I just don't wanna get hurt.
Even though ...
" N-ai cum să mă răneşti, cineva a făcut asta deja înaintea ta."
Am adunat o mulţime de 'cineva'.
Îmi pare rău că nu pot să fiu ce se aşteaptă de la mine.
Îmi pare rău că nu sunt perfectă.Îmi pare rău că nu sunt mereu ce pot să fiu.Ce vreau să fiu.
Îmi pare rău că nu mă străduiesc îndeajuns.Că nu mă chinui destul.
I'm gonna make things easier.
That's a promise.

[ Ai putea, în schimb, să mă iubeşti. ]